Likéry

Grid View:
Quickview

MAMA z TATÓM 0,5 L 40%

(0)
Orders (7)
400,00 Kč

Od nepaměti připravovaná horaly pro sváteční chvíle. Napůl med, napůl kořalka. Půl sladkého, půl ostrého. Jeden litr tohoto výjimečného nápoje obsahuje půl kila lesního medu. Vůně mateřídoušky a výrazná chuť jalovce Vás přenese do samého srdce Slezských Beskyd, k úpatí hory Čantoryje a jejím rytířům..  Byli jsme u toho! Lahodným lektvarem, k..

Quickview

Medový likér bylinkový 0,5 L 36%

(0)
Orders (4)
320,00 Kč

Spojení medu a léčivých bylin vytváří nezaměnitelnou chuť Medového likéru s bylinkami - mátou, meduňkou, mateřídouškou, heřmánkem, třezalkou a kopřivou. Má příznivými účinek na trávicí ústrojí a obecně blahodárný vliv na organizmus. Potěšilo nás, že byl vybrán jako náplň exkluzivních čokoládových bonbónů.V internetovém obchodě www.vcelarstvikolomy...

Quickview

Medový likér ořechový 0,5 L 36%

(0)
Orders (7)
320,00 Kč

Ne náhodou nám vlašské ořechy svým tvarem připomínají malý mozek s levou a pravou hemisférou, velmi příznivě totiž působí na správnou činnost nervových buněk. Medový likér ořechový připravujeme z vlašských ořechů nasbíraných v červnu, kdy jsou ještě zelené a nemají vytvořenou skořápku. V té době je umocněn jejich blahodárný vliv na žaludek, střeva ..

Quickview

Medový likér přírodní 0,5 L 18%

(0)
Orders (1)
300,00 Kč

Medový likér přírodní je velmi jemný likér s malým obsahem alkoholu. Můžete si v něm vychutnat všechny odstíny lesního medu.V internetovém obchodě www.vcelarstvikolomy.cz je zakázán prodej alkoholických nápojů osobám mladším 18 let...

Quickview

Medový likér s propolisem 0,5 L 36%

(0)
Orders (13)
320,00 Kč

Medový likér s propolisem má jemně nahořklou chuť. Mnozí z našich zákazníků po prvním ochutnání řekli, že chuť propolisu se v našem likéru změnila v něco příjemného.. Propolis je přírodní včelí medicína s dezinfekčními, imunitu posilujícími, antibiotickými a hojivými vlastnostmi. Pomáhá proti zánětům, infekcím, onemocněním dýchacích cest, chřipce ..

Quickview

Medový likér smrkový 0,5 L 36%

(0)
Orders (6)
320,00 Kč

S každým naším likérem se pojí nějaký příběh. Ten smrkový začal v dětství, když jsme mamince pomáhali s trháním smrkových výhonků. Trhaly se ty, co byly ještě "zavřené", byly šťavnatější a jak jsme brzy zjistili, daly se i jíst. Doma jsme je vysypali na stůl a do umyté, suché sklenice jsme sypali vrstvu cukru a na ni pěchovali vrstvu “odmládek“ a z..

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)